Gminna Biblioteka Publiczna im. Wojciecha Kowalskiego w Żółwinie

www.biblioteki.org


Pamiętaj, żeby przed drukowaniem wybrać odpowiednie ustawienia drukarki: wersja 2xA4 – opcja druku dwustronnego, wersja A3 – ustawienie formatu A3 i opcji druku jednostronnego.

8 500 5 200 000 6 500 3 327
30
tysięcy
5 000
30%
W bibliotece prowadzone były kursy dokształcające dla dorosłych W bibliotece zorganizowano warsztaty rękodzieła/sztuki ludowej/warsztaty artystyczne Biblioteka brała udział w akcjach promujących czytelnictwo
mają miejsce, w którym ktoś zajmie się ich dzieckiem nauczyli się lepiej korzystać z internetu dowiadują się jak lepiej dbać o swoją rodzinę, swój dom
W naszej bibliotece mamy specjalnie wydzieloną salę z książkami dla dzieci, w której codziennie przez 3 godziny odbywają się "czytanki dla malucha", podczas których rodzice mogą zostawić pod opieką swoje pociechy.
Pan Antoni ma kłopoty ze zdrowiem i musi często jeździć do lekarzy w mieście wojewódzkim. Dzięki pomocy uzyskanej w bibliotece nauczył się wyszukiwać w Internecie potrzebne informacje: adresy, trasy dojazdu do wyznaczonego celu, rozkład jazdy komunikacji miejskiej.
Dziesięcioletnia Ela w prezencie urodzinowym dostała wymarzonego psa. W bibliotece korzysta ze specjalistycznych czasopism i serwisów internetowych, dzięki którym dowiaduje się, jak najlepiej troszczyć się o swego pupila.
= 120 zł
30tysięcy
20
5tysięcy
8 300 3 2,5
2 250